VEDOUCÍ SKUPINY ÚDRŽBY

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      VEDOUCÍ SKUPINY ÚDRŽBY
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Elektrárna Tušimice
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou
DATUM NÁSTUPU:                      Možno ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní lékařská péče; slevy na dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další

Pracovní náplň
spočívá v zodpovědnosti za provoz strojních a technologických zařízení (oblast strojní a elektro). Podílí se na efektivním řízení svého týmu, plánuje a organizuje úkony plánované a nahodilé údržby. V maximální možné míře sleduje náklady na své středisko, aktivně spolupracuje s vedoucím projektu, kontaktními pracovníky provozu elektrárny a ostatními organizačními složkami společnosti.

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Úplné střední vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru podmínkou
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Komunikační schopnosti, schopnost přijmout odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
  • Pozitivní přístup k řešení problémů, kultivovanost vystupování, schopnost týmové práce
  • Řidičské oprávnění skup. B
  • Spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis elektronicky na email jan.kadilak@pvk.cz.