VEDOUCÍ PROVOZU

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      VEDOUCÍ PROVOZU
SPOLEČNOST:                               EKOSEV, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Mříčná, Jilemnice 122
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení)
PRACOVNÍ DOBA:                        Od: 6:00   do:   14:30
DATUM NÁSTUPU:                     Ihned
BENEFITY:                                      Příspěvek na stravenky, 1 týden dovolené navíc
Pracovní náplň
  • Řízení týmu zaměstnanců v provozu (zhruba 10 zaměstnanců)
  • Administrativní činnost spojená s vedením týmu a výroby
  • Komunikace s výrobním ředitelem a obchodním oddělením
  • Pravidelná kontrola a řízení svozu odpadů ze sběrných míst (nejedná se o komunální  odpad)
  • Lisování papírového kartonu a plastové fólie – kontrola a řízení
  • Nakládka, vykládka, třídění a balení odpadů
  • Kontrola dotřiďování odpadních plastů před vysypáním do sběrné nádoby, kontejneru
  • Označování sběrných nádob
  • Řešení kompletního odpadového hospodářství na svém provozu
  • Obsluha strojů pro úpravu odpadů (lis, drtič)
  • Obsluha VZV – není podmínkou
  • Technická zručnost

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • Smlouva na 1 rok s možnosti prodloužení (pak doba neurčitá)