TECHNOLOG VODY/ EKOLOG, VODOHOSPODÁŘ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNOLOG VODY/ EKOLOG, VODOHOSPODÁŘ
SPOLEČNOST:                               1. SčV, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Příbram
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení nebo změna na neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                      1. 6. 2018  nebo dle dohody
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, příspěvek na životní/penzijní připojištění;  a další
Pracovní náplň:
  • technologická podpora, kontrola a řízení provozu výroby a distribuce pitné vody
  • vodohospodářská agenda a výkaznictví v oblasti pitné a odpadní vody
  • koordinace oblasti energetiky a odpadového hospodářství

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Zaručená měsíční mzda 25 0000 Kč /dle pracovních zkušeností/
  • plus 10 % prémie a další  příplatky
  • Nadstandartní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • VŠ technického směru zaměřeného na problematiku úpravy pitné a čištění odpadní vody, ideálně
       VŠCHT, obor technologie vody
  • Znalost práce na PC (MS office)
  • Praxe není podmínkou – vhodné i pro absolventy, zaškolení zajistíme
  • Znalost Aj – pasivně
  • Řidičský průkaz sk. B

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme, předejte nebo pošlete svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na e-mail: bmuskova@1scv.cz nebo poštou na adresu: 1. SčV, a.s., Novohospodská 93, 261 01 Příbram IX nebo volejte pro další informace na telefonní číslo 602192339.