TECHNIK MĚŘENÍ NA VODOVODNÍ A STOKOVÉ SÍTI

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNIK MĚŘENÍ NA VODOVODNÍ A STOKOVÉ SÍTI
SPOLEČNOST:                               Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Sokolov
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, od: 7.00 hodin  do: 15.00 hodin
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      01.08.2018
BENEFITY:                                      Příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy; zdravotní preventivní péče, odměny při dovršení životního, pracovního výročí, získání plakety prof. MUDr. J.Jánského, délka dovolené 25 dnů,  5 dnů  zdravotního volna

Pracovní náplň
  • Provádění měření průtoků a tlaků, údržbu a opravu měřící techniky a práce týkající se diagnostiky vodovodních a stokových síti.
  • Eviduje a zpracovává naměřená data a informace z měření.
  • Navrhuje a realizuje opatření, jak z hlediska ochrany zájmů a rozvoje činností společnosti, tak i maximální spokojenosti zákazníků VOSS s.r.o.
  • Samostatně zajišťuje obsluhu souboru zařízení, které slouží k průzkumu vodovodních a kanalizačních sítí.
  • Je zodpovědný za stav a chod technického souboru zařízení pro průzkum sítí a za stav vozidla.

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Vzdělání úplné střední odborné (technické zaměření)
  • Možný i absolvent
  • Výpis z evidence rejstříku trestů
  • ŘP, skup. B
  • Komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 20. 7. 2018 elektronicky na email Petra,Kaprova@voss.cz, nebo poštou na adresu: Vodohospodářská společnost Sokolov s.r.o., Petra Kaprová, Jiřího Dimitrova 1619, 35601 Sokolov.