TECHNIK MĚŘENÍ NA STOKOVÉ SÍTI

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNIK MĚŘENÍ NA STOKOVÉ SÍTĚ
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      1. 5. 2018
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu, cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další
Pracovní náplň

  • krátkodobé měrné kampaně na stokové síti (instalace měřící techniky v kanalizaci,  výběry dat, zpracování a vyhodnocení dat, vyhotovení závěrečné zprávy)
  • údržba a kalibrace stálých měrných profilů na stokové síti
  • údržba a kalibrace srážkoměrné sítě
  • posouzení hydraulické funkce odlehčovacích komor na základě měření, posouzení výkonu čerpacích stanic odpadních vod
  • posouzení výkonu čerpacích stanic odpadních vod
  • kontrola a upřesňování správnosti dat v GIS
  • pasportizace objektů na stokové síti (retenční stoky, odlehčovací komory, provozní propojení, čerpacích stanic)
  • kontrola zaměření objektů na stokové síti
  • kreslení objektů v AutoCadu
  • průzkum a zaměřování atypických příčných profilů

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou technického směru
  • znalost Office, znalost kreslení v AutoCadu výhodou
  • dobré zdravotní a fyzické předpoklady (schopnost absolvovat školení práce ve výškách, tj. práce s jistící technikou)
  • řidičský průkaz B
  • zájem setrvat na pozici delší dobu – zácvik trvá 1-2 roky
  • ochotu jezdit na měrné kampaně mimo Prahu: 2-3 denní pracovní cesty cca 1x za 14 dní na jaře a v létě
  • schopnost spolupráce

Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • jistotu a stabilitu velké firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 29. 6. 2018 elektronicky na email jindrich.bernard@pvk.cz.