TECHNICKÝ PRACOVNÍK

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNICKÝ PRACOVNÍK
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                      ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • technický dozor nevodohospodářských staveb cizích investorů
  • vyřizování administrativní činnosti při zajišťování vodovodních a kanalizačních přípojek

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání s maturitou technického směru (vodní stavby nebo elektro výhodou)
  • řidičský průkaz B (delší pracovní cesty)
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • jistotu a stabilitu velké firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis elektronicky na email  katerina.juzova@pvk.cz