Technický pracovník

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:         TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA PŘI  REALIZACI VODOHOSPODÁŘSKÝCH
                                                             STAVEB

SPOLEČNOST:                                  Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:              Most
PRACOVNÍ POMĚR:                       Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                          Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                        nejdříve 1. 9. 2017
BENEFITY:                                       příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy;
                                                           příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu,
                                                           cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.

Pracovní náplň
  • Zajištění technického dozoru investora při realizaci vodohospodářských staveb.

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Dobré finanční ohodnocení

Požadujeme
  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně v týmu
  • Praxe v oblasti stavebnictví vítána, výhodou jsou zkušenosti s řízením realizace staveb nebo s výkonem inženýrské činnosti při provádění staveb
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office, znalost programu KROS výhodou)
  • Zodpovědnost, flexibilita

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis do 7. 7. 2017 elektronicky na e-mail dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.