STROJNÍK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ VE SMĚNNÉM PROVOZU

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      STROJNÍK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ VE SMĚNNÉM PROVOZU
SPOLEČNOST:                               Královéhradecká provozní, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Hradec Králové
PRACOVNÍ POMĚR:                     37,5 hodin
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
Pracovní náplň
  • Obsluha a vizuální kontrola vodohospodářských zařízení ve směnném provozu
  • Obsluha technologického zařízení úpravny vody včetně údržby a oprav
  • Údržba, opravy a servis vodohospodářských zařízení
  • Obsluha čerpacích a přečerpávacích stanic
  • Montáže a opravy potrubí
  • Opravy převodovek, čerpadel a míchadel
  • Práce v dílně (sváření, brusky, stojanové a sloupové vrtačky)

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu

Požadujeme
  • Vyučen nebo vyšší
  • Manuální zručnost
  • Dobrá fyzická kondice
  • Průkaz svářeče výhodou
  • Průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis elektronicky na email jitka.zoubkova@khp.cz nebo poštou na adresu: Královéhradecká provozní a.s., personální útvar, Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.