STROJNÍK VHZ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD ZLÍN

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      STROJNÍK VHZ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD ZLÍN
SPOLEČNOST:                               MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD ZLÍN
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, směnný provoz, práce i v noci
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned nebo dle dohody
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Obsluha vodohospodářských zařízení ČOV Zlín
  • Kontrola provozu, vedení provozních záznamů
  • Údržba areálu ČOV

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru (strojní, stavební)
  • Manuální zručnost
  • ŘP, skup. B.
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Směnný provoz, práce i v noci

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 31. 5. 2018 na email: [email protected] , nebo poštou na adresu:   MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.