STROJNÍK VHZ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      STROJNÍK VHZ
SPOLEČNOST:                               1. SčV, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Čelákovice, ČOV
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek – dle stanoveného harmonogramu
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení nebo změna na neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                      1. 6 2018
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, příspěvek na životní/penzijní připojištění;   a další

Pracovní náplň
  • obsluha a údržba objektů a technologických zařízení ČOV Čelákovice

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Zaručená měsíční mzda  18 000  Kč
  • plus 10 % prémie a další  příplatky
  • Nadstandartní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

Požadujeme
  • Vyučen nebo SŠ – technický obor výhodou
  • Znalost dalších prací v údržbě výhodou
  • ŘP skup. B.

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme, předejte nebo pošlete svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na e-mail: bmuskova@1scv.cz nebo poštou na adresu: 1. SčV, a.s., Novohospodská 93, 261 01 Příbram IX nebo volejte pro další informace na telefonní číslo 602192339