SPECIALISTA TECHNICKO-PROVOZNÍ ČINNOSTI

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      SPECIALISTA TECHNICKO-PROVOZNÍ ČINNOSTI
SPOLEČNOST:                               Česká voda – Czech Water, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      1.8.2018 (popř. dle dohody)
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Příprava a realizace vodohospodářských staveb
  • Technická podpora úseku výroby

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu

Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ – obor strojní
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Znalost práce v AtoCad, KROS (výhodou)
  • ŘP, skup. B.
  • Praxe v oboru vítána

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 15. 7. 2018 elektronicky na email: pavel.gajdos@cvcw.cz.