REFERENT METROLOGIE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      REFERENT METROLOGIE
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      1. 5 2018
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další

Pracovní náplň
  • kalibrace měrných objektů průtoku na čistírnách odpadních vod a volných výustech
  • návrh nových měrných objektů průtoku
  • úpravy a opravy stávajících měrných objektů
  • údržba měřící techniky
  • vedení metrologické evidence

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání s maturitou technického směru (vodní stavby nebo elektro výhodou)
  • znalost Office, znalost kreslení v AutoCadu výhodou
  • dobré zdravotní a fyzické předpoklady (schopnost absolvovat školení práce ve výškách, tj. práce s jistící technikou)
  • řidičský průkaz B (delší pracovní cesty)
  • zájem setrvat na pozici delší dobu – zácvik trvá 1-2 roky
  • častý výkon pracovní funkce mimo Prahu
  • schopnost spolupráce

Nabízíme
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • jistotu a stabilitu velké firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 29.6.2018 elektronicky na email jindrich.bernard@pvk.cz.