Dělník průzkumu stokové sítě

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:        DĚLNÍK PRŮZKUMU STOKOVÉ SÍTĚ
SPOLEČNOST:                                Pražské vodovody a kanalizace
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                       Ihned
BENEFITY:                                       Příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce; vzdělávací a jazykové kurzy;                                                                                        příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na cestování a                                                                                               volný čas u  vybraných dodavatelů a další.

Náplň práce
  • Provádění vizuálních prohlídek vstupních šachet, průlezných a průchozích stok a dalších objektů stokové sítě
  • ​Vyhledávání a zaměřování všech nálezů včetně závad
  • ​Spolupráce na průzkumu stokové sítě s televizním inspekčním systémem
  • ​Zástup jako řidič

Požadavky na uchazeče
  • vyučen
  • řidičské oprávnění sk. B
  • fyzická zdatnost, dobrý zrak
  • schopnost výkonu práce ve výškách a nad volnou hloubkou
  • pečlivost, ochota učit se novému
  • zodpovědnost

Nabízíme
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • zázemí silné nadnárodní a prosperující společnosti
  • nástup možný ihned

Případní zájemci kontaktujte: Bc. Kateřina Kletečková - Útvar stokové sítě tel: 284 013 211 e mail: katerina.kleteckova@pvk.cz