PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK
SPOLEČNOST:                               VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Severní Morava a Slezsko
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Ostrava - Závod Teplárna Přívoz
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz - ranní směny
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (5 let)
DATUM NÁSTUPU:                     Ihned nebo dle dohody
BENEFITY:                                      Výhody dle platné Koletivní smlouvy; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.í.
Pracovní náplň
  • Kompletní odborná údržba strojního zařízení v rámci údržby střediska strojního a chemické úpravny vody
  • Provádění běžných a středních oprav energetických zařízení
  • Provádění zámečnických prací na zařízeních střediska strojního a chemické úpravny vody podle týdenního plánu a denního přídělu práce
  • Odstraňování vzniklých závad a poruch na technologickém zařízení
  • Provádění periodických kontrol, preventivní a běžné údržby strojního zařízení technologických souborů výrobního zařízení

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • SO/ÚS – strojní zaměření, praxe 3/2 roky
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku

Výhodou

  • Svářečský průkaz a praxe pro některou z metod svařování 111, 311 141
  • Jeřábnický a vazačský průkaz
  • Práce na soustruhu, fréze

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 8. 05. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s.
    Region Severní Morava a Slezsko
    Útvar personálního náměstka
    Jana Kozubková
    Elektrárenská 5562/17,
    Ostrava-Třebovice, 709 74