PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODŮ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODŮ
SPOLEČNOST:                               Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Sokolov
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, 7.00 hod. – 15.00 hod
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou 1rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     1. 7. 2018
NÁSTUPNÍ MZDA:                      Základní mzda měsíční:   18300,- Kč +  10 % prémií
BENEFITY:                                      Příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy; zdravotní preventivní péče, odměny při dovršení životního, pracovního výročí, získání plakety prof. MUDr. J.Jánského, délka dovolené 25 dnů,  5 dnů  zdravotního volna
Pracovní náplň
  • Provádění a řízení montážních, provozních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodohospodářských objektech s využitím všech druhů schválených trubních materiálů a dodržení všech technologických postupů.
  • Podílí se na zajištění oprav, nebo uzavření tekoucích poruch, odpovídá za řízení a technologii prováděných oprav
  • Koordinuje činnost pracovních strojů, mechanismů a dopravních prostředků při opravách
  • Odpovídá za řízení a provádění tlakových zkoušek a dezinfekce potrubí po opravách vodovodních řadů a přípojek
  • Spolupracuje na tvorbě a stabilizaci pásem, odpovídá za optimální distribuci v jednotlivých svěřených pásmech
  • Spolupracuje při kontrole kvality distribuované vody
  • Spolupracuje při provádění pravidelných odečtů pásmových měřidel, zabezpečuje montážní činnost spojenou s výměnou měřidel
  • Spolupracuje se zákrokovou službou
  • Spolupracuje s oddělením technické dokumentace, zajišťuje kontrolu a doplňování mapového archivu, provádí zaměřování poruch vč. prvotní techn. dokumentace a základní kontroly správnosti mapových podkladů

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Vzdělání střední odborné – obor instalatér
  • Možný i absolvent
  • Výpis z evidence rejstříku trestů
  • ŘP, skup. B
  • Komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 10. 6. 2018 elektronicky na email Petra,Kaprova@voss.cz, nebo poštou na adresu: Vodohospodářská společnost Sokolov s.r.o., Petra Kaprová, Jiřího Dimitrova 1619, 35601 Sokolov.