PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
SPOLEČNOST:                               VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Severní Morava a Slezsko
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Frýdek-Místek - Závod Teplárna Frýdek-Místek
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, nepřetržitý provoz (výroba) / ranní směny (údržba)
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     1. 6. 2018 nebo dle dohody
BENEFITY:                                      Výhody dle platné Koletivní smlouvy; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Zjišťování a lokalizace závad v rozvodnách a elektrických zařízeních
  • Provádění prohlídek a kontrol elektrických zařízení
  • Preventivní a běžná údržba, opravy zařízení rozvoden, výrobního a nevýrobního zařízení
  • Provádění oprav silnoproudých a slaboproudých okruhů, při lokalizaci a likvidaci poruch na rozvodnách

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme
  • SO/ÚS – elektrotechnické zaměření, praxe výhodou
  • Platné osvědčení § 6 dle Vyhl. 50/178 Sb. do 1000 V (nad 1000 V – výhodou)
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Samostatnost a spolehlivost

Výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 8. 05. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s.
    Region Severní Morava a Slezsko
    Útvar personálního náměstka
    Jana Kozubková
    Elektrárenská 5562/17
    709 74  Ostrava-Třebovice
    Česká republika