PROJEKTOVÝ MANAŽER

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROJEKTOVÝ MANAŽER
SPOLEČNOST:                               AmpluServis, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Ostrava
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      1.6.2018 nebo dle dohody
BENEFITY:                                      Výhody dle platné Kolektivní smlouvy, benefity a slevy u vybraných dodavatelů, firemní akce a další.
Pracovní náplň

  • Samostatné zpracování cenových nabídek technologických celků v energetice
  • Řízení a organizace realizace staveb dle podmínek a termínů uzavřené smlouvy o dílo s investorem
  • Zajišťování materiálu a služeb pro realizaci staveb
  • Zpracování a průběžná aktualizace harmonogramu prací, plánu jakosti
  • Spolupráce s technikem BOZP při identifikaci a vytváření dokumentace rizika zakázky a environmentálních aspektů zakázky
Nabízíme
  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe v oblasti řízení realizace zakázek v energetice a teplárenství
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • ​Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost a spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 10. 05. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    AmpluServis, a.s.,
    Ekonomicko-správní útvar,
    Anna Kouřilová
    Ul. Elektrárenská 5558,
    709 74 Ostrava.