PROJEKTANT ELEKTRO

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROJEKTANT ELEKTRO
SPOLEČNOST:                               Veolia Průmyslové služby ČR, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Ostrava
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     Dohodou
BENEFITY:                                      Cafeterie; příspěvky na děti; příspěvky na stravování / stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce; podpora vzdělávacích kurzů; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; a další.
Pracovní náplň
  • Zpracování projektové dokumentace instalací elektrických zařízení v rozsahu od nízkého napětí po velmi vysoké napětí
  • Zpracování pravidelných aktualizací schémat provozovaných rozvoden a lokální distribuční soustavy
  • Zpracování podkladů pro stanovení vnějších vlivů na el. zařízení
  • Připomínkování dokumentací pro el. zařízení zpracované dodavatelsky
  • Provádění výpočtů zkratových proudů v rámci provozované lokální distribuční soustavy včetně vyhodnocení jejich účinků
  • Zpracování nastavovacích předpisů pro nastavení ochran v rámci lokální distribuční soustavy (dále jen LDS)

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, cílové/pololetní odměny
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ / VŠ obor elektro
  • Praxe v oboru 5 let
  • Znalost právních předpisů souvisejících s problematikou projektování včetně předpisů státní báňské správy
  • Znalost českých technických norem z oblasti elektrotechniky a provozování LDS
  • Výborná znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, AutoCAD LT)
  • Znalost programu pro výpočty zkratů pro provozované zařízení LDS MET-VDS výhodou
  • Dobrá znalost funkce elektromechanických i elektronických ochran potřebná pro provádění výpočtů jejich nastavení
  • Organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B

Legislativní předpoklady

  • Platné osvědčení dle § 10 Vyhl. 50/1978 Sb. pro samostatné projektování el. zařízení do 1000V a nad 1000V
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti v rozsahu činnosti "projektant instalací elektrických zařízení" podle § 6 Vyhlášky č. 298/2005 Sb. – rozsah E0-C6 - výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis  do 31. 5. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Průmyslové služby ČR, a.s.
    Jiřina Sklenářová
    Zelená 2061/88a
    709 00  Ostrava-Mariánské Hory
    Česká republika
    Telefon: +420 725 362 476