PERSONALISTA

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PERSONALISTA
SPOLEČNOST:                               Veolia Energie ČR, a.s. (Region Střední Morava)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Přerov
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      Cafeterie; příspěvky na děti; příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce a další osobní volno; podpora vzdělávacích a jazykových kurzů; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Komplexní zajišťování personální a sociální agendy včetně vzdělávání zaměstnanců pro Přerov a Nový Jičín
  • Personální práce – výběrová řízení, pracovní smlouvy, dohody, registr sociálního pojištění – přihlášky, odhlášky, změny
  • Zdravotní pojišťovny, zdravotní péče, lékařské prohlídky
  • Docházka, evidence, čipové karty
  • Správa osobních účtů – penzijní a životní pojištění
  • Sociální výpomoci dle KS, půjčky, úrazové pojištění, jubilea
  • Zajišťování zákonných a povinných školení pro zaměstnance
  • Administrativní práce – vnitřní korespondence

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ humanitního směru
  • Znalost personálního systému Helios Green výhodou
  • Znalost a praxe v personální oblasti minimálně 2 roky!!!
  • Samostatnost, schopnost vedení jednání s partnery
  • Komunikativnost, flexibilita, empatie, prezentační schopnosti
  • Uživatelská práce s PC (Word, Excel, Google, Google Apps, internetové prohlížeče),
  • Řidičský průkaz sk. B  Časová flexibilita, ochota se vzdělávat.

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 15. 05. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s.,
    Ivana Galásková
    Tovární 839/46,
    Olomouc, PSČ 779 00,