OPERÁTOR VODOVODNÍ SÍTĚ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      OPERÁTOR VODOVODNÍ SÍTĚ
SPOLEČNOST:                               Královéhradecká provozní, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Víta Nejedlého, Hradec Králové
PRACOVNÍ POMĚR:                     37,5 hodin
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      ihned
BENEFITY:                                      stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
Pracovní náplň
  • Provádění provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti.
  • Opravy a manipulace na vodovodní síti  Výstavba nových vodovodů a vodovodních přípojek

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu

Požadujeme
  • Vzdělání vyučen nebo vyšší
  • Manuální zručnost a schopnost práce v kolektivu
  • Spolehlivost a samostatnost při plnění úkolů
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Svářečské oprávnění na plastové potrubí výhodou
  • Průkaz obsluhy jeřábu a vazačské zkoušky výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj strukturovaný životopis elektronicky na email jitka.zoubkova@khp.cz nebo poštou na adresu: Královéhradecká provozní a.s., personální útvar, Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.