ODEČÍTAČ OLOMOUC

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ODEČÍTAČ OLOMOUC
SPOLEČNOST:                               MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Olomouc
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     1. 1. 2019
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  zaměstnanecké telefony, nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Odečty a kontroly vodoměrů na svěřeném úseku ve stanoveném termínu
  • Komunikace s odběrateli vody
  • Podchycení a hlášení zjištěných poruch a úniků vody

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vzdělání střední odborné s výučním listem
  • ŘP, skup. B
  • Základní znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost, fyzická zdatnost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 30. 11. 2018 na email: [email protected] , nebo poštou na adresu:   MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Personální útvar, Tovární 1059/41, 779 00 Olomouc.

Informace o zpracování osobních údajů ve společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. se nachází v Zásadách zpracování osobních údajů zveřejněných na webových stránkách společnosti (www.smv.cz/o-spolecnosti/zpracovani-osobnich-udaju).