MONTÉR VODOVODŮ (specializace na vodoměry)

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MONTÉR VODOVODŮ (specializace na vodoměry)
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Děčín
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Trvalý pracovní poměr
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní/penzijní připojištění;  preventivní péče;
Pracovní náplň
  • Provádění výměny vodoměrů, vedení evidence o provedených výměnách
  • Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodohospodářských objektech
  • Provádění odborných montážních prací
  • Práce s elektronickým vybavením (tablet)

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího vzdělávání a tréninku

Požadujeme

  • SOU s výučním listem/ÚSO
  • Znalost procesů ve vodárenství výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Práce na PC  (Word, Excel)
  • Technické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost
  • Aktivní přístup k řešení problémů, organizační dovednosti

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email [email protected], nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.