MONTÉR VODOVODŮ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       MONTÉR VODOVODŮ
SPOLEČNOST:                                Středočeské vodárny, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Kralupy nad Vltavou
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                       Dle dohody
NÁSTUPNÍ MZDA:                        Základní mzda 110,-Kč/hod.     15 % prémií
BENEFITY:                                        příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • provádění provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodárenských objektech

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • SO s výučním listem (nejlépe v oboru instalatér)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ („C“ výhodou)
  • svářečský průkaz (autogen) výhodou
  • fyzická zdatnost
  • praxe v oboru výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný životopis elektronicky na email lenka.junova@svas.cz, nebo poštou na adresu: Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno