MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANIPULAČNÍ DĚLNÍK
SPOLEČNOST:                               EKOSEV, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Mříčná (u Jilemnice)
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, od 6:00 do 14:30
DATUM NÁSTUPU:                     Ihned
BENEFITY:                                      Příspěvek na stravenky, 1 týden dovolené navíc
Pracovní náplň
  • Lisování kartonu a plastové fólie
  • Dotřiďování odpadních plastů před vysypáním do sběrné nádoby, kontejneru
  • Označování sběrných nádob
  • Drcení plastových odpadů
  • Zajištění kvalitního třídění materiálů

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc

Požadujeme
  • Základní vzdělání i vyšší
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost
  • Pracovitost
  • Oprávnění na obsluhu vysokozdvižného vozíku výhodou
  • Samostatnost, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost, zodpovědnost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím na sebe kontakt (popř. životopis) na email: marie.merinska@veolia.com