MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Toyoda Gosei, Průmyslová 2, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří
PRACOVNÍ POMĚR:                     HPP
PRACOVNÍ DOBA:                       třísměnný provoz
DATUM NÁSTUPU:                     Ihned
Pracovní náplň
  • Nakládka, vykládka, třídění a balení odpadů -plast, papír,…(nejedná se o komunální odpad)
  • Obsluha strojů pro úpravu odpadů (lis, drtič)
  • Označování sběrných nádob
  • Práce v kolektivu

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc

Požadujeme
  • Základní vzdělání i vyšší
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Pracovitost
  • Obsluha VZV vítána

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím na sebe kontakt (popř. životopis) na email: marie.merinska@veolia.com nebo volejte na číslo: 724 388 325.            .