ADMINISTRATIVNÍ A PROVOZNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ADMINISTRATIVNÍ A PROVOZNĚ TECHNICKÝ PRACOVNÍK
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Víceúčelové zařízení Bedřichov – penzion Bedřichov vodárna (u Jablonce nad Nisou)
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (za dlouhodobě nemocného zaměstnance)
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní/penzijní připojištění;  preventivní péče;
Pracovní náplň
  • Zajištění recepčních služeb – ubytování hostů
  • Vedení evidence skladu potravin
  • Příjem a výdej potravin pro závodní stravování i stravování hostů
  • Příjem hotovostních plateb

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

Požadujeme
  • Středoškolské vzdělání – ekonomického nebo obchodního směru
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Samostatnost a flexibilitu
  • Práce s PC (Word, Excel, případně skladová evidence)
  • Zdravotní průkaz.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email rumjana.linhartova@scvk.cz (telefon: 724 681 680) nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.